Hakkımda

Bilgiler

Merhaba ben Fatma Çakır.İstanbul’da yaşıyorum. 2007 yılından bu yana birçok kurumsal web tasarım projesini profesyonel olarak tamamladım. Bir webmaster olarak gerekli bilgi ve tecrübeye sahibim. Tüm web projelerini sorunsuz ve kısa sürede uygulamaktayım.
İstediğiniz web sitesine , uygun fiyatlar ve uzman desteğiyle sahip olmak için benimle iletişime geçin.

KURUMSAL / KİŞİSEL WEB SİTELERİ
Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
E-Ticaret Siteleri
Web Güncelleme

 

Kullandığım Teknolojiler

HTML
HTML

HTML(Hyper Text Markup Language) günümüzde İnternet üzerinde veri paylaşımı için kullanılan en yaygın metin tabanlı dildir.

CSS
CSS

(Basamaklı Stil Şablonları ya da Basamaklı Biçim Sayfaları, bilinen kısa adıyla CSS), HTML’e ek olarak metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir Web teknolojisidir.

JS
JS

JavaScript HTML kodlarının içine yazılır. Yazılan kodun bir JavaScript kodu olduğu browser’aetiketleri ile bildirilir.

Jquery
Jquery

jQuery bir JavaScript kütüphanesidir. Ya da farklı bir JavaScript Framework’üdür denebilir. jQuery yoğun olarak animasyonlarda kullanılır.

Mysql
Mysql

MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir.

Php
Php

PHP (açılımı PHP: Hypertext Preprocessor) geniş bir kitle tarafından kullanılan, özellikle sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış HTML içine gömülebilen bir betik dilidir.

Photoshop
Photoshop

Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems’in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Flash
Flash

Adobe Flash Player, Adobe şirketinin Macromedia şirketinden satın alıp çıkarmış olduğu ve Windows ve Mac OS işletim sistemleri üzerinde çalışabilen bir vektörel grafik yazılımıdır.

error: