Hakkımda

Bilgiler

Merhaba ben Fatma Çakır.İstanbul’da yaşıyorum. 2007 yılından bu yana birçok kurumsal web tasarım projesini profesyonel olarak tamamladım. Bir webmaster olarak gerekli bilgi ve tecrübeye sahibim. Tüm web projelerini sorunsuz ve kısa sürede uygulamaktayım.
İstediğiniz web sitesine , uygun fiyatlar ve uzman desteğiyle sahip olmak için benimle iletişime geçin.

KURUMSAL / KİŞİSEL WEB SİTELERİ
Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
E-Ticaret Siteleri
Web Güncelleme

Kullandığım Teknolojiler

HTML

HTML

HTML(Hyper Text Markup Language) günümüzde İnternet üzerinde veri paylaşımı için kullanılan en yaygın metin tabanlı dildir.

CSS

CSS

(Basamaklı Stil Şablonları ya da Basamaklı Biçim Sayfaları, bilinen kısa adıyla CSS), HTML’e ek olarak metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir Web teknolojisidir.

JavaScript

JavaScript

JavaScript HTML kodlarının içine yazılır. Yazılan kodun bir JavaScript kodu olduğu browser’aetiketleri ile bildirilir.

jQuery

jQuery

jQuery bir JavaScript kütüphanesidir. Ya da farklı bir JavaScript Framework’üdür denebilir. jQuery yoğun olarak animasyonlarda kullanılır.

MySQL

MySQL


MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir.

PHP

PHP


PHP (açılımı PHP: Hypertext Preprocessor) geniş bir kitle tarafından kullanılan, özellikle sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış HTML içine gömülebilen bir betik dilidir.

Photoshop

Photoshop


Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems’in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Flash

Flash


Adobe Flash Player, Adobe şirketinin Macromedia şirketinden satın alıp çıkarmış olduğu ve Windows ve Mac OS işletim sistemleri üzerinde çalışabilen bir vektörel grafik yazılımıdır.

error: