Kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmak,
sizin ne kadar profesyonel bir firma olduğunuzu gösterir.
Ön plana çıkmak isteyen firma ve kurumlar, web sitelerinin tasarımları konusunda çok dikkatli davranmalıdırlar. İnternette yapılan ürün tanıtım ve reklamların ilgi çekme başarısı, sitenin tasarımı ile yakından ilişkilidir. Firmalar web sitesi hazırlarken, popüler tasarımları, modern yaklaşımları ve yenilikleri takip etmelidir.
Haber, video, portal, kurumsal vb projelerinizde, web teknolojilerine uygun,%100 seo’lu hazır sistemler kullanılabilir. Güncelleme ve düzenlemeleri kolaylıkla yapabileceğiniz yönetim panellerine sahip, rakipleriniz ilerisinde olmanızı sağlayacak seo işlemlerinin uygulanabileceği wordpress sistemindeki siteleri güvenle tercih edebilirsiniz.
Freelance web tasarımcı ile çalışmanın avantajını da kullanarak, WordPress WooCommerce alt yapısı ile hızlı ve seo dostu bir e-ticaret sitesine kolayca sahip olabilirsiniz.

WordPress üzerinde farklı tasarımlar ve e-ticaret siteleri.

WordPress ilk etapta bir blog sistemi gibi görünsede, tüm dosyalarına kolayca müdahale edilebildiği için ve sınırsız eklenti seçeneği ile, her türlü web projesine uyarlanabilir
Şuan da wordpress sistemi  ile kişisel, kurumsal, portal, e-ticaret, üyelik sistemli web siteleri, sosyal siteler yapabiliyoruz. Tasarım olarak da istenilen her türlü işlem uyarlanabilmektedir. Genel olarak bir tasarımcının oluşturduğu psd, png tasarımları html5+ css3 kodlama metotlarına göre kodluyoruz. Hazırlanan html tasarımları php kullanarak wordpress sistemine göre de uyarlanabiliyor.

Kolayca düzenleyebileceğiniz ve içeriği güncelleyebileceğiniz bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız WordPress tam size göre. Size markanızı tanıtmak için özel olarak tasarlanmış, tamamen benzersiz WordPress sitesini en uygun fiyatlara oluşturabilirim.
WordPress kullanım kolaylığı sebebiyle de son yıllarda popülaritesi oldukça artmıştır.
Bir video sitesi, bir online mağaza, 3 sayfalık bir kişisel siteye kadar aklınıza gelebilecek her türlü  web sitesine hemen sahip olabilir, bir teknik uzman gerekmeden düzenleme ve güncelleme yapabilirsiniz. Kolayca kolayca  sosyal medya kanalları ile entegre edebilirsiniz.